Promocja -60% od ceny w ofercie! Potrzebny model z zaawansowanym łysieniem na szkolenie w dniu 24.02 oraz 25.02. Szczegóły telefonicznie (+48) 512 279 490

O firmie

Hair Clinique wychodzi na przeciw potrzebom osób, u których wypadanie włosów i przerzedzone włosy stały się kompleksem. Zdajemy sobie sprawę, że łysienie jest problemem, który znacząco może wpływać na jakość codziennego funkcjonowania.


Jest to krępujący problem zarówno dla Pań jak i Panów, bez znaczenia na stopień przerzedzenia włosów.

 

Dla kogo są przeznaczone nasze usługi?

  • dla Panów, którzy chcą poddać się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy i zyskać nowy, atrakcyjny wygląd. Mikropigmentacja skóry głowy może Cię odmłodzić nawet o 15 lat.
  • dla Pań i Panów, którzy chcą zagęścić włosy (prześwity na skórze głowy stają się mniej widoczne, znika problem świecącej skóry głowy)
  • dla Pań i Panów po przeszczepach włosów w celu zagęszczenia obszaru przeszczepionego i/lub zakamuflowaniu blizn po przeszczepie
  • dla osób dotkniętych łysieniem plackowatym – odbudujemy zarys włosów na całej głowie (Alopecia Totalis i Universalis)
  • dla Panów chcących zagęścić brodę

oraz

  • uzupełnienia z włosów słowiańskich – dla Pań i Panów. Nowoczesne systemy z delikatnych, naturalnych włosów. Oferujemy zagęszczenia włosów częściowe lub całkowite.
Dbamy o jakoś wykonanych usług. Czym się wyróżniamy?

Mikropigmentacja skóry głowy (scalp micropigmentation)  w naszym salonie wykonywania jest w oparciu o najlepsze techniki tej usługi, zgodnie ze standardami ogólnoświatowymi. Pracujemy na najlepszych pigmentach oraz stale się doszkalamy. Ciągły rozwój w tej branży jest po prostu koniecznością.

Utrzymujemy standardy higieniczne wykonywanych usług – wszystkie akcesoria mające styczność ze skórą są jednorazowego użytku!

Mamy pełne ubezpieczenie wykonywanych usług – chronimy klienta i swoją pracę.

Podczas wybierania technika mikropigmentacji prosimy również zwrócić uwagę na to czy działalność jest zarejestrowana –  tylko tak mają Państwo bezpieczeństwo i pewność wykonania usługi oraz ubiegania się o swoje prawa jako klient.

Jako nieliczni w cenie usługi dajemy również roczną gwarancję utrzymania się mikropigmentacji.

Zdajemy sobie sprawę, że masz dużo pytań lub wątpliwości odnośnie tego jak będziesz wyglądał po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy.
Dlatego zapraszamy na bezpłatną konsultację we Wrocławiu przy ul. Świętokrzyskiej 38/1B lub przez whatsapp/tel. Przy konsultacji zrobimy zarys linii frontalnej według Twoich upodobań i naszych ew. wskazówek.

Technik mikropigmentacji Marta Kurzawska jest również certyfikowanym trychologiem z Institute of Trichologists w Londynie – w razie przeciwwskazań odnośnie stanu skóry głowy i włosów otrzymają Państwo rzetelną poradę odnośnie tego czy można przeprowadzić zabieg mikropigmentacji przy danym typie łysienia oraz jakie są możliwości spójnych kuracji przeciw łysieniu połączonych z mikropigmentacją czy uzupełnieniami z włosów.

O mnie

Artysta mikropigmentacji skóry głowy

Jestem pasjonatką mikropigmentacji skóry głowy. Kilkunastogodzinna praca zostaje w pełni zrekompensowana efektem, który można osiągnąć.
U Panów uzyskujemy odmłodniony wizerunek, a u Pań zwykle jest to zagęszczenie włosów, które daje im większe poczucie komfortu przy przerzedzeniach.

Szkoliłam się u najlepszych techników mikropigmentacji w Polsce i w Europie poznając dostępne techniki mikropigmentacji skóry głowy. Teoretycznie mikropigmentacja skóry głowy poleca na stawianiu „kropeczek”, jednak nie może być to ich przypadkowe umiejscowienie. Należy tak wykonać pigmentację, aby była ona jak najbardziej naturalna i dawała piękny, estetyczny wygląd.

W pracy technika mikropigmentacji skóry głowy liczy się przede wszystkim praktyka, zmysł estetyczny, ciągłe doskonalenie się poprzez uczestniczenie w szkoleniach (zwykle są to szkolenia poza Polską) oraz duża doza cierpliwości przy wykonywaniu zabiegu.
Mając na uwadze wszystkie te kwestie, w każdą pigmentację wkładam 100%.

Kwalifikacje do zawodu trychologa

W 2013 r. rozpoczęłam edukację w Institute of Trichologists w Londynie. Do tej decyzji dojrzewałam długo, jednak uświadomiłam sobie, że chciałabym rozwijać się wyłącznie w tej konkretnej dziedzinie. Start nauki w Insytucie poprzedzały lata zaznajamiania się badaniami naukowymi o łysieniu i najnowszych rozwiązaniach w tej dziedzinie, towarzyszących chorobach, produktach pielęgnacyjnych do włosów etc. Większość z nich testowałam na sobie. Z jednej strony żałuję, że spotkał mnie taki a nie inny problem, a z drugiej – obrałam ster na konkretne działania i pomoc kobietom i mężczyznom w podobnej sytuacji.

Institute of Trichologists ukończyłam w połowie 2016 r. zdobywając tytuł A.I.T.
W międzyczasie odbyłam praktyki w Spencer Clinic oraz Fulham Scalp Hair Clinic w Londynie.

Z kolei w Polsce kontynuowałam zgłębianie wiedzy, tym razem w kierunku tuszowania przerzedzeń i maskowaniu łysienia – dzięki temu będę mogła zaproponować Państwu odpowiednio dobrany system z włosów.

Mikropigmentacja skóry głowy Wrocław, mikropigmentacja głowy Wrocław, pigmentacja skóry głowy Wrocław, pigmentacja włosów Wrocław, uzupełnianie włosów Wrocław | HAIR CLINIQUE